درباره ما

باتوجه به این که گردش جریان مالی در فرآیندهای سازمانی و امور شخصی، بعنوان یکی از مهمترین های عوامل پیشروی امور مطرح می باشد؛ امروزه بکارگیری کارآمدترین سرویس ها در حوزه مالی و اقتصادی برای بنگاهای تجاری، اشخاص و شرکت ها به عنوان ابزاری جهت بهبود عملکرد فرآیندهای سازمان بسیار حائز اهمیت می باشد. استفاده از خدمات مالی با بالاترین کیفیت موجب افزایش احتمال دستیابی به اهداف مدنظر ما می گردد.

صرافی 6030، با زیرساخت های مناسب سخت افزری و نرم افزاری در حوزه خدمات مالی و ارزی و با تکیه بر تجارب ارزشمند نیروهای انسانی متخصص از سال 2019(1398) با تاسیس دفاتر این صرافی در تورنتو در حال خدمت رسانی به هموطنان گرامی می باشد. همچنین با آغاز سال 2020 میلادی دفتر صرافی 6030 در شهر ونکوور نیز افتتاح گردیده و به شعب این مجموعه اضافه شده است.

پرسنل مستقر در دفاتر صرافی 6030 تورنتو، تهران و ونکوور، با تمام توان آماده ارائه خدمات متنوع ارزی و مالی به مشتریان می باشند و در این مسیر، جلب رضایت حداکثری مشتریان گرامی به عنوان اصلی ترین هدف از سوی مدیران ارشد مجموعه تعیین گردیده است.

شما می توانید جهت یافتن پاسخ پرسش های متداول در خصوص موضوعات مرتبط از صفحه پرسش های متداول استفاده نموده و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر جهت هرگونه راهنمایی و یا پرسش، از اطلاعات ارتباطی پیش بینی شده در بخش تماس استفاده نمایید. متخصصین و مشاورین ما با دقیق ترین و بروزترین اطلاعات مرتبط با قوانین و فرآیندهای ارزی و مالی آماده ارائه سرویس های مد نظر شما می باشند.

به صرافی 6030 تورنتو کانادا اعتماد کنید
6030Exchange

بالاترین قابلیت اطمینان

مدیران و پرسنل صرافی 6030، خود را متعهد به  بالاترین تعهد در راستای ایجاد حس اعتماد و اطمینان برای مشتریان در رابطه با خدمات درخواستی ایشان می دانند و امیدوارند تا با عملکرد خود شما را مجاب به تکرار همکاری با این مجموعه بنمایند.

جزییات
اعتبار صرافی 6030 تورنتو کانادا بین المللی است
6030Exchange

اعتبار بین المللی

باتوجه به سوابق و عملکرد مدیران ارشد صرافی 6030 در کسب و کارهای دیگر، ما دارای اعتبار بین المللی هستیم که به واسطه آن سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود داریم.

جزییات
حرفه ای ها در صرافی 6030 تورنتو کانادا
6030Exchange

منابع انسانی مجرب

ما سعی کرده ایم تا با گزینش منابع انسانی مجرب و تحصیل کرده، از توانمندی های ایشان در ارائه خدمات در  حوزه های تخصصی خود محیطی پویا و قابل اعتماد برای مشتریان خود ایجاد نماییم.

جزییات
روابط معتبر و گسترده جهت تسهیل در ارائه خدمات در صرافی 6030 تورنتو کانادا
6030Exchange

روابط داخلی و بین المللی گسترده

پرسنل و مدیران ارشد ما با تکیه بر روابط داخلی و بین المللی گسترده خود که به واسطه سال ها فعالیت در حوزه های کسب و کار بین المللی کسب شده است، بیشترین سعی و تلاش را در جهت ایجاد حس رضایتمندی برای مشتریان خواهند داشت.

جزییات

نقل و انتقال ارز در دفاتر تورنتو و ونکور

خدمات تبدیل، خرید و فروش انواع ارزهای معتبر

ارائه خدمات و مشاوره مالی در دفاتر تورنتو و ونکور