وسترن یونیون چیست؟

وسترن یونیون چیست؟

وسترن یونیون یکی از سیستم‌‌ها‌یی است که عمل انتقال فوری وجه را در عصر ارتباطات امروز در سراسر جهان انجام می‌دهد.این سیستم طی سال‌‌های اخیر به دلیل عملکرد خوبش توانسته عنوان بهترین سرویس‌ انتقال پول به خارج از کشور را کسب کند.ایده‌‌های بلندپروازانه و راه‌حل‌های نوآورانه،شرکت وسترن‌ یونیون را در ردیف معتبرترین شرکت‌‌های انتقال پول قرار داده است.

شرکت وسترن‌یونیون در سال ۱۸۵۱ توسط  ازرا کرنل تاسیس شد.این شرکت ابتدا در قالب یک شرکت ارائه دهنده خدمات ارتباطی و تلگراف بود؛ولی چند سال بعد سرویس نقل و انتقال سریع پول را در راس کار‌های خود قرار داد و مبتکر این روش در عرصه تجارت شد.این شرکت در حال حاضر بیش از ۳۵۰ هزار نمایندگی در ۲۴۰ کشور دنیا دارد.

در پرداخت‌‌های اینترنتی همیشه امکان کلاهبرداری وجود دارد.یکی از توصیه‌‌های همیشگی وسترن‌یونیون به مشتریان خود این است که از انتقال پول به افرادی که نمی‌شناسند،خودداری کنند.وسترن یونیون همیشه نقل و انتقالات را به طور کامل مورد بررسی قرار می‌دهد.

همچنین این شرکت نقل و انتقالاتی که مربوط به عملیات تروریستی است را پس از تایید هویت فرستنده،مسدود می‌کند. بنابراین امنیت نقل و انتقال پول در وسترن یونیون بسیار بالا است.

🇮🇷🇹🇷🇺🇸مجموعه ما تنها نماینده رسمی و ثبت شده وسترن یونیون آمریکا،در ترکیه میباشد که جواز هر دو کشور را دارا و در سایت رسمی این کمپانی رجیستر شده میباشیم

وسترن یونیون

در حال حاضر وسترن یونیون بزرگ‌ترین ارائه دهنده خدمات نقل و انتقال پول در آمریکا به شمار می‌رود. از طریق بیش از ۵۰۰.۰۰۰ کارگزار، وسترن یونیون می‌تواند خدمات خود را به بیش از ۲۴۰ کشور ارائه دهد.

در سال ۲۰۰۸ این شرکت توانست درآمد کل ۵/۳ میلیارد دلار را به ثبت برساند،که حدود ۹۱۹ میلیون دلار سود خالص این شرکت بود. به عنوان یک شرکت مطمئن و با سابقه طولانی، وسترن یونیون به میلیون‌ها کارگر مهاجر امکان نقل و انتقال امن پول را فراهم می‌کند.

فرق ارسال پول از طریق حواله بانکی و حواله وسترن یونیون:

انتقال پول از طریق وسترن یونیون بسیار سریع‌تر از حواله بانکی است و مشمول قواعد دست و پا گیر بانک‌ها نمی‌شود. بنابراین شما می‌‌توانید به راحتی به دوستان و خویشاوندان خود پول انتقال دهید. تنها عیب این پرداخت‌‌ها این است که شما به ازای هر میزان دلاری که قصد انتقال آن را دارید، باید مبلغی را هم به عنوان کارمزد پرداخت کنید که البته در هر نوع دیگری از انتقال هم این هزینه کارمزد وجود دارد. اگر شما می‌خواهید از انتقال پول به گیرنده خود مطمئن باشید، ما به شما وسترن یونیون را پیشنهاد می‌کنیم. علت گران‌تر بودن عملیات این سیستم امنیت و سرعت بالا و نامحدود بودن آن نسبت به حواله بانکی است.