واکنش ریئس بانک مرکزی به تلاش برای بی ثبات کردن بازار ارز

واکنش ریئس بانک مرکزی به تلاش برای بی ثبات کردن بازار ارز

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بانک مرکزی از هیچ تلاشی برای خنثی‌سازی فشار حداکثری آن‌ها به مردم ایران و برای حفظ و تداوم ثبات در بازار ارز و پول و نیز سایر بازارها، فروگذار نخواهد کرد و قطعاً همچون ماه‌های گذشته با قدرت، تلاش کسانی را که در آرزوی بی‌ثبات کردن بازارها هستند، ناکام خواهد گذاشت.

به گزارش همشهری آنلاین، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی، در یادداشت اینستاگرامی خود نوشت: امروز، ۱۶ دی ۹۸، یکی از حماسی‌ترین و باشکوه‌ترین رخدادهای انقلاب اسلامی بود. خیل عظیم مردم از همه گرایش‌ها و تمام کسانی که به کشورشان و اهداف انقلاب اسلامی ایران علاقه‌مند هستند، برای تشییع و تجلیل از قهرمان ملی خود، سردار سرافراز مقاومت اسلامی، حاج قاسم عزیز به میدان آمدند.

خون شهید سلیمانی فصل جدیدی از عظمت و شکوه ملت ایران در سراسر کشور ایجاد و همبستگی عمیق ملی را موجب شده است.

این روزها و لحظات را قدر بدانیم و اتحادیه و همبستگی ملی ایجادشده را برای پیشبرد آنچه حاج قاسم نیز یک عمر برای آن تلاش کرد، حفظ و تقویت کنیم.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز در همین مسیر و در این مرحله از جنگ اقتصادی دشمن، از هیچ تلاشی برای خنثی‌سازی فشار حداکثری آن‌ها به مردم ایران و برای حفظ و تداوم ثبات در بازار ارز و پول و نیز سایر بازارها، فروگذار نخواهد کرد و قطعاً همچون ماه‌های گذشته با قدرت، تلاش کسانی که در آرزوی بی‌ثبات کردن بازارها هستند را ناکام خواهد گذاشت.

منبع: همشهری آنلاین- واکنش ریئس بانک مرکزی به تلاش برای بی ثبات کردن بازار ارز