ثبات قیمت دلار و یورو در بازار ارز

ثبات قیمت دلار و یورو در بازار ارز

بازار ارز امروز (‌شنبه) شاهد آرامش بازار بود و هر دلار در صرافی‌های بانکی به قیمت روز کاری گذشته، ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد.

بازار ارز امروز (شنبه، اول شهریور) در صرافی‌های بانکی و بازار غیر رسمی شاهد آرامش بود و قیمت دلار و یورو تغییری را نسبت به روز کار گذشته خود تجربه نکرد.

به گزارش ایرنا، بر این اساس هر دلار آمریکا در ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه امروز در صرافی‌های بانکی، به بهای ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری و بهای ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد.

همچنین تابلوی صرافی‌های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز نرخ روز پنج‌شنبه را نشان داد. بنابراین خرید یورو در این صرافی‌ها با قیمت ۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان و عدد ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان انجام شد.

بررسی بازار غیر رسمی ارز نیز نشان‌دهنده ثبات و آرامش در این بازار است. بر این اساس قیمت خرید و فروش هر دلار آمریکا امروز بدون نوسان قابل توجهی در بازه ۲۲ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان داد و ستد می‌شود.

 همچنین سامانه سنا در روز کاری گذشته (۳۰ مرداد) برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۶ هزار و ۴۵۳ تومان و برای فروش دلار نیز رقم میانگین ۲۲ هزار و ۴۹۴ تومان ثبت شده بود.

در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی گذشته (۳۰ مرداد)، فروش هر حواله یورو در این روز با میانگین قیمت ۲۳ هزار و ۵۴۵ تومان و هر حواله دلار با میانگین قیمت ۱۹ هزار و ۳۷۳ تومان انجام شد که نشان دهنده کاهش ارزش حدود ۳۰۰ تومانی این ارزها در سامانه سنا است.