جشنواره تورنتو برای کادر درمان

جشنواره تورنتو برای کادر درمان

«جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو» از کادر درمان دعوت کرد تا به صورت آنلاین یا در سینماپارک‌ها به تماشای فیلم‌های این فستیوال بنشینند.

در جشنواره فیلم تورنتو (TIFF) هفته آینده، فیلم سینمایی «کنسرت کابوی» برای 500 نفر از كادر درمان نمايش داده می‌شود.

«ادریس البا» در فیلم «كنسرت كابوي» به کارگردانی «ریکی استاب»، به ايفاي نقش یک کابوی پرداخته است. او در این فیلم به دنبال از سرگيري ارتباط با پسرش با بازی «کیلب مک‌لاگلین» است.

آلبا به غير از نقش‌آفريني، تهيه‌كننده اين فيلم نيز هست. «كنسرت كابوي»، در ژانر جاسوسی به سراغ مضمون عاشقانه‌اي مي‌رود که داستان آن در آفریقا روایت مي‌شود. «تراون فی» نویسنده معروف فیلم‌‌های «دوشنبه سیاه» و «برنامه روزانه»، نویسنده این فیلم عاشقانه است.

«جسیکا چستین»، «لوپتیا نیونگو» و «پنه‌لوپه کروز» از دیگر بازیگرانی هستند که در این فيلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

برگزارکنندگان «جشنواره فیلم تورنتو» با همکاری بیمارستان‌ها، مراکز سلامتی، سازمان‌های بهداشت و روان و سایر گروه‌ها قرار است تا 14 سپتامبر، دعوت‌نامه‌‌هايي را در اختیار کادر درمان قرار دهند.

به گفته برگزارکنندگان جشنواره، صندلي‌هاي ويژه‌اي در سینماپارک«RBC Lakeside»  انتاریو برای دعوت‌شد‌گان در نظر گرفته شده است‌.

آنها از مردم و شهروندان خواسته‌اند در صورتي‌كه با يكي از اعضاي فداكار كادر درمان آشنايي دارند، وي را به برگزاركنندگان جشنواره معرفی کنند تا از شانس شرکت در جشنواره برخوردار شود.