فرصت جديد شغلی در كانادا

فرصت جديد شغلی در كانادا

آمازون صدها فرصت شغلی در کانادا ایجاد کرد

شركت «آمازون» در ماه سپتامبر، 800 فرصت شغلی در كانادا ایجاد کرده است و قصد دارد با برگزاری یک رویداد بزرگ یک‌روزه در 16 سپتامبر، به متقاضیان كار در آمازون كمك كند.

صرف نظر از سوابق، تحصیلات و تجربه‌کاری متقاضيان، شركت در این رویداد براي تمامي جویندگان کار، رايگان است. هدف از این رویداد، ارائه جلسات رایگان در طول روز است تا به کانادایی‌هاي جوياي كار کمک ‌کند شغلی در این شرکت بيابند. حدود هزار نفر در این رویداد مجازی شرکت خواهند کرد و در جلسات مشاوره و پرسش و پاسخ شركت مي‌كنند تا اطلاعات مناسبی در مورد روند استخدام دریافت کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند برای موقعیت‌های موردعلاقه خود، درخواست بدهند.

بیشتر بخوانید: فرصت های شغلی آمازون را در کبک از دست ندهید!

در حال حاضر، حدود 800 فرصت شغلی در بخش‌های فناوری و دیگر بخش‌های شركت آمازون از جمله Amazon Prime، Alexa، Amazon Advertising و شبکه عملیاتی ايجاد شده است.

مشاغل مختلف در این شرکت، حقوق اولیه متفاوتی دارند و کلیه شغل‌های تمام‌وقت از مزایایی مانند پوشش هزینه‌های پزشکی، چشم‌پزشکی و دندان‌پزشکی برخوردار هستند. به گفته آمازون: «از روز نخست، به بسیاری از کارمندان، پاداش‌هایی مبتنی بر عملکردشان داده می‌شود.»

متقاضیان می‌توانند با ثبت‌نام آنلاین از طریق این لینک در این رویداد رایگان حضور پیدا کنند.